אודות

אודות
 
נעים מאד, שמי אורית רייטר - מאמנת אישית לזוגיות טובה יותר. מנחה, מדריכה ומאמנת זוגות שנמצאים בנקודת משבר או קושי, שחווים מצבים בלתי נסבלים בקשר ובתקשורת הזוגית וגם כאלו שרוצים לשפר את איכות הזוגיות שלהם לחיים טובים בשבילם ובשביל יקיריהם.                                                                                                                         
כאישה בת 58, נשואה מעל 40 שנה לדורי ואימא לשני בוגרים - שירן ואייל, קיבלתי החלטה בשלב מוקדם של הזוגיות שלי לא לפעול ממקום אוטומטי כדי להיות ערה ולשנות דפוסים שעלולים היו לעכב אותי, החלטה שהביאה אותי לצמיחה אישית גם בתוך הקשר הזוגי ואפשרה לי לבנות משפחה חמה ותומכת לאורך שנים.

תמיד הובלתי אנשים להצלחות, גם בזוגיות שלי. המוטו שהנחה אותי לזוגיות טובה יותר - זוגיות בלי אגו וגאווה. לראות את עצמינו כבלתי מושלמים - אם אני אקבל את עצמי, אקבל את בן זוגי. התפיסה שמנחה אותי - מה אני יכולה לשפר בעצמי לפני שאבחן את בן זוגי. בראייתי, אנו המודל הזוגי המשפיע על דור ההמשך ומכאן, החשיבות העליונה לטפח ולחזק את הקשר המשותף.

זכיתי!!! להיות נאמנה לעצמי, לעקרונות ולערכים שלי, מה שאפשר לי להגיע לתובנות עמוקות ומשמעותיות שהובילו אותי לעשייה מבורכת עם אנשים וזוגות, ביכולת לעזור להם להשיג את מטרותיהם ולשפר את איכות חייהם.

השליחות שלי בעולם היא לגרום לזוגות וליחידים להתאהב בעצמם מחדש דרך דיאלוג המבוסס על הרצונות העמוקים שלהם. 
 
מאחורי, ניסיון למעלה מ 15 שנה של אימון והנחיה בארגונים. כמנהלת, אימנתי מאות אנשים לשיפור מיומנות תקשורת. תהליך זה מאפשר לך להכיר ולהבין את עצמך טוב יותר, מחזק את הביטחון העצמי, סולל את הדרך למערכות יחסים טובות ומניע אנשים לצמיחה והצלחה להשגת מטרותיהם ברמה האישית והמקצועית.

בהכשרתי מאמנת מוסמכת למנהיגות אישית ומצוינות, בעלת הסמכה NLP-Master Practitioner - בר אילן, בוגרת מסלול להכשרת מורי דרך ומנטורים ליחסים ולזוגיות עפ״י החוויה הדיאלוגית - בשיתוף אוני׳ בר אילן, בוגרת תוכנית הנחיית קבוצות -מכון אדלר, והסמכה לייעוץ ארגוני - אוניברסיטת ת״א.
בעלת קליניקה פרטית לאימון זוגי ומשפחתי.
 
זוגות רבים חווים קשת של רגשות שליליים. תקופת משבר בזוגיות היא תקופה כואבת - רגשות שצפים ועולים יוצרים מערכת מתישה ומעייפת ללא חדוות חיים. בזכות הידע והניסיון שצברתי במהלך השנים הרבות, אני מביאה עימי ארגז כלים עשיר ומקצועי המאפשר לי באופן הטבעי ביותר לעזור לאנשים שחווים משבר בכאב הזוגי. תהליך האימון הזוגי אותו אני מובילה, מאפשר  גם לכם להשתחרר מרגשות שצפים ועולים ולחבר את הפאזל של הביחד ובכך מבטיח יציבות בקשר הזוגי.

מאמינה ויודעת שתהליך האימון מביא לתוצאות ולכן רואה בכך את ייעודי בעזרה והכוונה לזוגות להחזיר את התשוקה, רגע לפני שהם מרימים ידיים ומוותרים על הביחד. בעזרת תקשורת אפקטיבית נדע להתנהל נכון מול כל אדם (בן/בת זוג, ילד, מנכ"ל, חבר, שכן, הורה, אח/ות, לקוח) ולהגיע למצבים בהם כל הצדדים מרוויחים. תהליכי האימון הזוגיים והפרטניים מתבצעים ממקום של הקשבה, אמפטיה, כבוד לשונות של האחר. מתוך התבוננות חדה ושיקוף המסרים המהותיים שיש לשפר, אתן לכם כלים מתאימים שיביאו אתכם לזוגיות טובה יותר ואיכות חיים בקשר הזוגי.

אם גם אתם מרגישים במצבי משבר בזוגיות, או בהתלבטות של אמצע החיים לגבי הקשר הזוגי שלכם, אני מזמינה לכתוב לי במייל או להתקשר וביחד נחשוב מה יכול לקדם אתכם לעבר זוגיות טובה יותר. מבטיחה מענה מקצועי, חד וליווי מסור להשגת מטרותיכם האישיות והזוגיות.